o mně....

 

Moda a modní tvorba je mým celoživotním koníčkem a zřejmě i posláním. Vystudovala jsem oděvní školu a v modní branži se pohybuji prakticky celý svůj život. Připravte se na to, že vás budu vidět mnohem krásnější, než jak se vidíte vy sama. Já Vás uvidím, takovou jaká  doopravdy jste, takže velmi krásnou. Bez ohledu na to kolik je vám let, či kolik vážíte. Všechny tyto trapiče moderní doby odsuneme společně stranou a budeme mluvit o Vás.... jen o Vás. O tom co je pro VÁS důležité, jaká je Vaše životní nápln a poslání, životní styl.

Taky se ale připravte na to, že s vámi nebudu soupeřit. To se přiznám..... neumím a nechci. Přijdte za mnou pokud budete cítit, že je čas na změnu, kdy se na sebe chcete nebo potřebujete podívat novýma očima a vytvořit si nový osobitý styl, něco nového se naučit. Styl a tvorba která bude jen o Vás a o Vašich potřebách. Můžu tu být pro Vás jako Vaše podpora, upřímná podpora.  Budu poslouchat i když nebudete mluvit, to umím dobře:-] 

Pokud se rozhodnete využít službu osobní stylistky společně vymezíme 5 kritérií, která musí splnovat dobře oblečená žena. Váš oděv by měl:

  • odpovídat vašemu barevnému typu,
  • lichotit vašim tvarům, stavbě těla a proporcím,
  • být přímřený,
  • odpovídat vašemu osobitému stylu
  • respektovat aktuální trendy (aspon částečně)))))

Moda nabízí spoustu možností a je lhostejné, jak omezený je váš rozpočet. Důležité je, nenechat se zmást. Myslím, že je velký rozdíl mezi tím co se vám líbí a mezi tím co vám skutečně sluší. Olbečení je silným a úžasným nástrojem, který může každá žena použít a to bez ohledu na její velikost, věk nebo proporce. Až poznáte své fyzické přednosti, ale i nedostatky můžet použít oděv k upoutání pozornosti k přednostem, k potlačení nebo zamaskování vad, ale i k vytvoření optických klamů. 

Další důležitá zbran: barvy. Přestože vždy jde především o barvy, ve skutečnosti se jen spolupodílejí na na vytvoření osobitého stylu a vzhledu. Podíváme se na to, jak novým způsobem barvy nosit a jednoduše si to užívat s pomocí vaší dominantní barevné škály. Využijeme tvary, materiál do kterého se obléknete  prostě vše co zdůrazní vaše přednosti. Vezmeme to spolu krok za krokem. V klidu, pomalu a z mé strany s velkým respektem a pochopením.

Pokud se rozhodnete využít služby dámského zakázkového krejčovství budu se vám věnovat tak, abysme využily materiál,  barvu, vzor, strukturu a hlavně střih oblečení ve váš prospěch. Vybereme společně takový materiál, který vás bude respektovat a mohu pomoci s jeho výběrem a dodáním. Velmi ráda nakupuji látky např. zde  

http://www.evi-latky.cz/

http://e-zet.cz

Ještě závěrem: jsem tu pro vás a vidím krásu v každé ženě (předemnou se neschováte), mluvte o všem co vás trápí, poslouchám. Poslouchám, dívám se a vím. Vím jaké to je být  maminkou, manželkou, dcerou, častokrát pečovatelkou, hospodyní, zdravotní sestrou, kuchařkou, nasazenou pracovní silou... to všechno jsme.  Ale pořád zůstáváme ženami a zasloužíme si ten pocit.... pocit sebejistoty a ženskosti v jeho ryzí podobě. 

 

Pokud se rozhodnete absolvovat kurz kreativního šití nebo základům stylingu budu se vám věnovat zcela individuálně. Po vzájemné dohodě určíme čemu se potřebujete v modní tvorbě naučit a kam se potřebujete dostat. 

 

Vzdělání:

Obor dámská krejčová v Červeném Kostelci, ukončeno výučním listem

Obor podnikání v oděvnictví v Chrudim, ukončeno maturitní zkouškou

5 semestrů na VŠ Pedagogické obor Média a komunikace

Kurz modní kresby

Diplom v oboru osobní stylista PEI ACADEMY

 

 

Praxe:

modní tvorbě se věnuji průběžně celý život, tedy jak rodinná situace dovoluje...

2000 až 2005 vedení vlastního zakázkového krejčovství

2005 až 2008 vedoucí prodejny s oblečením