Kurzy šití pardubice

aktuální info zde: 

 

od poloviny měsíce srpna 2016 se můžete telefonicky objednávat do zaplacených kurzů. Děkuji a těším se na Vás

https://www.facebook.com/magdalena.battaglio/?ref=hl

https://www.facebook.com/battagliokurzy/?ref=hl

 VYUČOVACÍ HODINA TRVÁ 60 MINUT. 

POKUD MÁTE NĚKOHO O KOM VÍTE, ŽE HO MŮŽE KURZ POTĚŠIT JE ZDE MOŽNOST VYSTAVENÍ DÁRKOVÉ POUKAZU.

Kurzy jsou určeny osobám starším 15 let. 

DĚTEM MLADŠÍM 15 LET JE URČEN KURZ ŠITÍ SPOLEČNĚ S JEDNÍM Z RODIČŮ. MŮŽETE VE SPOLEČNĚ STRÁVENÉM ČASE ZHOTOVIT SÁČEK NA BAČKORY, JEDNODUCHOU HRAČKU, LÁTKOVOU PANENKU...NEBO ZAKOUPIT ČÁSTEČNĚ PŘIPRAVENÉHO MEDVIDKA.

 

Ráda bych vás pozvala na kurz šití bez ohledu na to jestli šít již umíte a chcete si zdokonalit některé techniky jako např. střihové manipulace, šití límců či kapes, fazon apod. Nebo jste začátečník a potřebujete si vybudovat základy. 

Ke každé z vás budu přistupovat individuálně a obsah kurzu sestavím podle vašich potřeb a časových možností. Budeme se společně věnovat tomu, co se potřebujete naučit. 

U začátečníků začneme základní obsluhou šicího stroje a overlocku a na konci si domů odnesete svůj první vlastnoručně ušitý model. Kurz pro začátečnice je sestavený tak, abyste zvládnuly potřebné základy a  vyznaly se v základních pojmech. Ke zvládnutí základů šití je potřeba absolvovat alespon 10 hodin v krejčovské dílně. 

Jestliže základy zvládáte naučím  vás jak brát správnou míru na šaty, nastřihnout šaty podle střihu z časopisu, upravit střih podle potřeby, manipulace se střihy, probereme jaký materiál je k čemu vhodný, kolik jej potřebujete. Dále vám pomohu určit které barvy, vzory, materiály a střihy jsou pro vás vhodné, tak aby lichotili vaší postavě. Pokud i tohle umíte můžeme se naučit jak vypracovat kapsu, límec, klopu, různé typy všívání zipu, vsazovat rukávy, jak se používají výztužné materiály a mnohé další... nebo co sami navrhneme, pustíme se s chutí do práce..

Cena kurzu v Pardubicích

za hodinu pro jednu osobu

 budu se celou hodinu věnovat pouze vám

1 vyučovaní hodina trvá 60 minut

 

250,-

za hodinu pro dvě osoby

(2 x 200,-)

 budu se věnovat vám oběma pokud se chcete učit stejnou věc nebo střídavě každé zvlášť 400,-

 

   
     

Mohu pomoc zvládnout základy modni kresby.

 

Kurz stylingu sestavím podle vašich potřeb a v rozsahu jakém se tomuto oboru chcete věnovat.

 

NOVINKA
Každý pátek od 9.00h do 16.00h bude otevřená pracovní dílna. Pokud potřebujete poradit s rozešitým výrobkem, upravit střih, nastříhat třeba na sukýnku atd. tak jsem tu pro vás. Sebou si vemte úsměv, dobrou náladu a co se nepovedlo napravíme. Jen mi dejte prosím předem vědět, že se na vás můžu těšit.